MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 14278442

nr 1427 8442

Stolar

Ett par, Edsbyverken, 1951. Benen märkta Bröderna Miller, Bankeryd. Genombruten rygg med spjälor

Kondition: slitage, skador, spjälorna/ryggen lösa

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 21:02:55